سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

معاون وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد:

نظارت بر اجرای جزئیات در پروژ‌های عمرانی تشدید شود

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر رعایت اصل ایمنی در ساخت و ساز و اهمیت دوچندان آن در پروژ‌های عمرانی، بر لزوم تشدید نظارت‌ها روی اجرای جزئیات پروژه‌هایی که خدمات رسانی بی‌وقفه دارند، تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، محمد جعفر علیزاده در مراسم معارفه سرپرست اداره کل اجرای طرح‌های ملی مناطق 3 و 4 این سازمان با اشاره به بررسی بودجه پیشنهادی سال آینده در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید تلاش کنیم از هر ریال بودجه درست، هدفمند و در راستای خدمت به مردم استفاده شود.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با بیان اینکه متأسفانه افراد حقیقی و حقوقی فراوانی که تخصصی در عرصه ساخت و ساز ندارند می‌خواهند وارد این عرصه شوند، اظهار داشت: باید حساسیت ویژه‌ای نسبت به تخصصی بودن این حوزه داشته باشیم.

علیزاده تصریح کرد: این حساسیت هنگام اجرای پروژ‌های حیاتی مانند بیمارستان‌ها دوچندان می‌شود و باید کلیه فرآیندها و مراحل ساخت پروژه تحت نظارت دقیق قرار داشته باشد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان‌ اینکه سازمان مجری چند طرح تحقیقاتی را در زمینه تخصصی فعالیت‌های خود به سرانجام رسانده است بر لزوم تشدید نظارت‌ها در مرحله‌ اجرای جزئیات پروژ‌های ساختمانی تأکید کرد.

گفتنی است با ابلاغ معاون وزیر راه وشهرسازی مهندس خلیل محبت‌خواه به سمت سرپرست اداره کل اجرای طرح‌های ملی منطقه 3و4 سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی منصوب شد.

نظرات