سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های بیمارستانی در سیستان و بلوچستان:

بیمارستان سراوان بزودی افتتاح می شود

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزیر راه و شهرسازی سفر به استان سیستان و بلوچستان برای بازدید روند ساخت پروژه های بیمارستانی از تکمیل و افتتاح بیمارستان 222 تختخوابی سراوان در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، محمد جعفر علیزاده با اشاره به پیشرفت 97 درصدی پروژه ساخت بیمارستان 222 تختخوابی سراوان اظهار داشت: این بیمارستان با 17 هزار و 500 مترمربع زیربنا بزودی افتتاح و آماده خدمات دهی به مردم می شود.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی به برخی ویژگی های بیمارستان جدید سراوان اشاره کرد و افزود: این بیمارستان بگونه ای طراحی شده که فضای استاندارد لازم برای خدمات دهی 31 تخت مراقبت های ویژه، 32 تخت اورژانس و 8 اتاق عمل در آن وجود دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: برای ساخت بیمارستان 222 تختخوابی سراوان در مجموع 110میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

محمد جعفر علیزاده سپس به بازدید خود از روند ساخت بیمارستان 210 تختی زابل اشاره کرد و گفت: این پروژه با 17 درصد پیشرفت فیزیکی در مرحله ساخت اسکلت قرار دارد.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با بیان اینکه بیمارستان زابل در زمینی به مساحت 26 هزار و 458 مترمربع در درست ساخت است، اظهار داشت: زیربنای ساختمان اصلی بیمارستان پنج طبقه زابل به 17 هزار و 708 مترمربع و زیربنای ساختمان جنبی آن به هزار و 897 مترمربع می رسد.

نظرات