سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری

گفتمان سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی تا ابد زنده است

دسته بندی: اخبار سازمان
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با بیان اینکه جنایت آمریکایی ها در به ترور سردار پر افتخار سپاه اسلام و جبهه مقاومت هرگز فراموش نخواهد شد، گفت: مسیری که شهید حاج قاسم سلیمانی به همه حق طلبان جهان نشان داد و گفتمانی که بنیان گذاشت تا ابد پابرجا خواهد ماند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، رسول مومنی با اشاره به حضور میلیونی مردم انقلابی ایران اسلامی در مراسم تشییع پیکر مطهر شهدای مقاومت، اظهار کرد: این حضور با شکوه به دشمن نشان داد در رسیدن به اهداف نهایی شوم خود ناکام مانده و سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش تا ابد در دل و جان مردم جای دارند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری افزود: انتقام سخت از کسانی که در ترور جنایکارانه سردار سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی دست داشتند، فقط به عرصه نظامی محدود نخواهد ماند و بی شک تمام اقشار کشور تلاش خواهند کرد با سرآمدی در عرصه فعالیت خود در پیشتازی جمهوری اسلامی ایران در عرصه های گوناگون نقش آفرینی کنند.

رسول مومنی با شوم توصیف کردن حضور کشوری مانند آمریکا در منطقه خاورمیانه، تأکید کرد: این حضور شوم محتوم به شکست است و پایان آن آغاز شده است.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی ادامه داد: تأثیرگذاری شهید حاج قاسم سلیمانی فقط به عرصه خاورمیانه محدود نمی شود و بسیاری از کشورهای غربی نیز شکست داعش را مرهون تلاش ها و مجاهدت های این شهید بزرگوار هستند.

رسول مومنی با بیان اینکه راه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تا ابد ادامه خواهد داشت، گفت: دشمن باید بداند که میلیون ها ایرانی رهرو راه شهید سلیمانی و همرزمانش هستند.

نظرات