سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

مهندس علیزاده در مجمع عمومی سازمان مجری اعلام کرد:

تحویل 61 پروژه بیمارستانی در دولت های یازدهم و دوازدهم

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزیر راه و شهرسازی از تحویل 61 پروژه بیمارستانی توسط سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی در دولت های یازدهم و دوازدهم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، محمد جعفر علیزاده در جلسه مجمع عمومی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای این سازمان با بیان اینکه از آغاز دولت یازدهم تاکنون 61 پروژه بیمارستانی تکمیل و به بهره برداری رسیده اند، گفت: زیربنای مجموع این پروژه ها به 600 هزار مترمربع می رسد.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با اشاره به اینکه پیشرفت فیزیکی 13 پروژه بیمارستانی دیگر سازمان مجری بصورت میانگین حدود 95 درصد است، اظهار کرد: چنانچه منابع مالی مورد نیاز تخصیص داده شود، امکان تحویل این پروژه ها به دستگاه بهره بردار وجود دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به انجام 30 پروژه مطالعاتی و پژوهشی طی سالهای اخیر در سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی افزود: افزون بر این طرح ها اجرای ساختمان کمیسیون های مجلس شورای اسلامی با 42 هزار مترمربع زیربنا، دو پروژه خاص با 26 هزار و 200 مترمربع و یک طرح ورزشی با 7 هزار و 700 مترمربع زیربنا از دستاوردهای سازمان مجری محسوب می شوند.

علیزاده تعداد پروژه های در دست اجرای سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی را 68 پروژه اعلام کرد و گفت: ارزش روز این پروژه ها بیش از 14 هزار میلیارد تومان است.

نظرات