سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری در مشهد مقدس:

حفظ انقلاب اسلامی وظیفه هر ایرانی است

دسته بندی: اخبار سازمان
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با تأکید بر لزوم رسیدگی به دغدغه‌های قشرهای مختلف جامعه، گفت: حفظ و حراست از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی وظیفه مشترک همه ایرانیان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، رسول مومنی در جمع کارکنان بسیجی این سازمان که به اردوی فرهنگي و بصيرتي مشهد مقدس اعزام شده‌ بودند، اظهار داشت: انقلاب مفهومی فردی نیست و به قشر خاصی از جامعه نیز تعلق ندارد بلکه همه ایرانيان در آن سهیم هستند.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام‌ا... دهه مبارک فجر و یادآوری رشادت‌های مردم ایران، افزود: با وجود حمایت‌های آشکار و پنهان قدرت‌های بزرگ، وحدت رمز پیروزی مردم بر استبداد ستم‌شاهی بود و همین می‌تواند امروز نیز نیروی محرک کشور در حرکت به سمت دستاوردهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، علمی و فرهنگی باشد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری با تأکید بر لزوم تبیین اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی در سالهای گذشته و برنامه‌های پیش روی آن، گفت: نباید اجازه داد دشمن با مأیوس کردن مردم از انقلاب و کارآمدی نظام، روایت نادرست خود را در جامعه ترویج کند.

وی با بیان اینکه نیروهای بسیجی در شرایط کنونی وظیفه‌ای سنگین بر دوش دارند، ادامه داد: بسیج باید با حضور در عرصه‌های مختلف نمادی از خدمت رسانی به مردم و ایستادگی مقابل دشمن باشد.

مومنی بر اهمیت رسیدگی به دغدغه‌های اقشار مختلف جامعه تأکید کرد و اظهار داشت: در هر جامعه‌ای مشکلاتی وجود دارد اما می‌توان با همدلی مردم و مدیریت کارآمد مسئولان و ياري خداوند متعال از آنها عبور کرد.

نظرات