سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

پیام تسلیت مدیران و کارکنان سازمان مجری در پی ترور شهید فخری زاده

دسته بندی: اخبار سازمان
شهادت دانشمند برجسته ای مانند آقای محسن فخری زاده بار دیگر نشان داد جبهه استعمار و استکبار ستیزی پایان ناپذیر با جهادگران عرصه آبادانی و پیشرفت ایران اسلامی دارد.

سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی درپی ترور ناجوانمردانه دانشمند برجسته کشور، شهید محسن فخری زاده، پیام تسلیتی منتشر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصديقين

ایران اسلامی سرزمین دلاورمردانی و شیرزنانی است که زمانی در جبهه ها مقابل تجاوز به حریم و حرمت کشور قدعلم کردند و زمانی دیگر در عرصه پیشرفت و آبادانی این سرزمین گام نهادند. حاصل گام های استوار و دانش سرشار چنین افرادی بی نیازی از استکبار و استعمار کشورهایی است که منافع خود را جز در غارت و وابسته تر کردن کشورهای دیگر نمی بینند.

کینه توزی استعمار و رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه انقلاب اسلامی و رویش های آن همواره ادامه داشته و بار دیگر با ترور ناجوانمردانه یکی از بزرگمردان عرصه علم و دانش کشور خود را آشکارتر کرد. غافل از اینکه شهید محسن فخری زاده بخشی از دریای خروشانی که هزاران گوهر چون او را در خود دارد.

شهادت دانشمند برجسته ای مانند آقای محسن فخری زاده بار دیگر نشان داد جبهه استعمار و استکبار ستیز پایان ناپذیری با جهادگران عرصه آبادانی و پیشرفت ایران اسلامی دارد.

مدیران و کارکنان سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی شهادت دانشمند برجسته آقای محسن فخری زاده را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده آن شهید و جامعه علمی کشور تبریک و تسلیت عرض می نماید.

 

نظرات