سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

پیام فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری:

از حماسه خرمشهر سرمشق بگیریم

دسته بندی: اخبار سازمان
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی در پیامی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، بر لزوم سرمشق گرفتن از حماسه سازی های دلاورمردان دفاع مقدس تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی، متن پیام فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی به شرح زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه آزادسازی خرمشهر به بخش افتخار آمیزی از هویت ملی هر ایرانی در دفاع از آب و خاک این سرزمین تبدیل شده است. حماسه ای که به قیمت جاودانه شدن بهترین فرزندان ایران زمین بدست آمد و زنده نگه داشتن آن وظیفه همه ما محسوب می شود. جهان در هشت سال دفاع مقدس رشادت های بی نظیری از رزمندگان ایرانی به خود دید. رشادت هایی که می تواند الهام بخش امروز ما در رویارویی با چالش ها و مشکلات کشور باشد.

ایران عزیز این روزها در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است. انتخاباتی که سرنوشت چهار سال آینده کشور را رقم خواهد زد. شرکت پرشور در این انتخابات و سپردن سکان اداره امور به فردی اصلح و شایسته وظیفه ای است که همه باید به آن اهتمام داشته باشیم. فراموش نکنیم پاسداری از میراث شهدا و آنچه آنها از آن دفاع کردند، رسالت سنگینی است که رئیس جمهور بعدی بر دوش دارد.

هوشیار باشیم و جدا از تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی به برنامه های کلان نامزدها برای اداره کشور توجه کنیم. بی شک توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره ویژگی هایی که باید هر رئیس جمهوری داشته باشد، می تواند راهگشای بسیار خوبی در انتخاب فرد اصلح باشد.

رسول مومنی

فرمانده  پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری ساختمان ها و تأسیسات دولتی و عمومی

 

نظرات