سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

پيام معاون وزير راه و شهرسازي به مناسبت روز خبرنگار:

نبيان: خبرنگاران ركن اساسي تحقق عدالت هستند

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزير راه و شهرسازي در پيامي به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به همه فعالان عرصه خبر و اطلاع رساني تبريك گفت و بر نقش والاي خبرنگاران در دستيابي به آرمان عدالت اجتماعي تأكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مجري ساختمان ها و تأسيسات دولتي و عمومي، متن پيام علي نبيان به شرح زير است:
بسم الله الرحمن الرحيم
بيانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامي در مراسم تنفيذ رئيس جمهور محترم درباره  مسئله‌ی جنگ تبلیغاتی دشمن بار ديگر اهميت كار مداوم و مضاعف در اين عرصه را براي همگان روشن كرد. بي شك خبرنگاران در نبردي كه به فرموده مقام معظم رهبري دشمنان در آن "برای اینکه بر افکار عمومی مردم مسلّط بشوند مبالغ هنگفت هزینه میکنند، کارهای بسیار انجام میدهند؛ فکرهای بسیاری  را در مجموعه‌های فکری برای این کار استخدام میکنند تا بتوانند با جنگ روانی، با تبلیغات گوناگون، افکار عمومی کشورها را -از جمله بیشتر از همه امروز کشور ما را که هدف سوء‌نیّت قدرتهای بزرگ است- قبضه کنند و در اختیار بگیرند." رسالتي مهم بر عهده دارند. 
باور داريم كه خبرنگاران چشم بينا و گوش شنواي مردم و به عنوان بخش مهمي از ابزار نظارتي جامعه بر عملكرد مسئولان عمل مي كنند. بدون حضور آنها و اطلاع رساني صريح و شفاف، عدالت اجتماعي دست يافتني و محقق شدني نيست.
اينجانب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد محمود صارمي، روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و اطلاع رساني تبريك مي گويم و از خداوند منان براي آنها توفيق در عرصه خدمت به مردم و سلامتي مسئلت مي كنم.
علي نبيان
معاون وزير راه و شهرسازي
مديرعامل سازمان مجري ساختمان ها و تأسيسات دولتي و عمومي
17 مرداد 1400 

 

نظرات