سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

فراخوان سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی:

مناقصه عمومي دو مرحله اي خريد چیلرهای جذبي بیمارستان تاکستان آغاز شد

دسته بندی: اخبار سازمان
سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی برای خريد، حمل، نصب و راه اندازي چیلرهای جذبي بیمارستان تاکستان دو دستگاه چيلر جذبي شعله مستقيم دو اثره بیمارستان تاکستان فراخوان داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، این سازمان در نظر دارد مناقصه عمومي خريد، حمل، نصب و راه اندازي دو دستگاه چيلر جذبي شعله مستقيم دو اثره به ظرفيت واقعي هر كدام 150 تن براي بيمارستان 64 تختي تاكستان به شماره فراخوان(2000003092000036 )را از طريق سامانه تداركات الكترونيكي دولت برگزار نمايد.

بنابر این گزارش، همه مراحل برگزاري مناقصه از زمان دريافت اسناد تا ارائه پيشنهاد مناقصه گران و بازگشائي پاکت ها از طريق درگاه سامانه تداركات الكترونيكي دولت(ستاد) به نشانی اینترنتی www.setadiran.ir انجام می شود.

این گزارش حاکی است، مناقصه گران در صورت نداشتن عضويت قبلي در سامانه اینترنتی اعلام شده باید مراحل ثبت نام و دريافت گواهي امضاي الكترونيكي را طی کنند.

گفتنی است: متقاضیان شرکت در مناقصه تا دوازدهم آبان 1400 برای دریافت اسناد آن فرصت دارند و 22 آبان نیز آخرین مهلت ارائه پیشنهادها تعیین شده است.

همچنین پاکت های ارائه شده حاوی پیشنهادها نیز ساعت 10 صبح 23 آبان 1400 بازگشايي می شود.

متقاضیان برای دریافت اسناد مناقصه و ارائه پیشنهادها می توانند به نشانی: تهران ميدان ونك ، خيابان ملاصدرا ، خيابان شيراز شمالي، خيابان دانشور شرقي، پلاك 33، سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي، اداره كل پيمان و رسيدگي مراجعه و با شماره 88030050 تماس بگیرند.

 

نظرات