سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی:

تکمیل و تحویل ۴ بیمارستان در دولت سیزدهم/۶ پروژه بیمارستانی و ورزشگاهی تا پایان سال جاری تحویل می‌شود

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه چهار پروژه بیمارستانی در دولت سیزدهم تکمیل و تحویل شد گفت: در برنامه است تا ۶ پروژه بیمارستانی و ورزشگاهی تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی نبیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در نشست خبری حوزه مسکن به مناسبت هفته دولت که امروز ۳۰ مرداد در ساختمان دادمان برگزار شد به تشریح بخشی از برنامه‌های اجرا شده و در دست اجرا و مطالعه سازمان پرداخت.
 
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در حوزه ساخت بیمارستان و مراکز درمانی، مراکز ورزشگاهی، تامینی و تربیتی و پروژه‌های زیرساختی مسئولیت داشته است که در بخش بیمارستان در ایام پاندمی کرونا ۱۴ بیمارستان احداث، تکمیل و تحویل شد که ۱۲ بیمارستان در دولت سیزدهم تحویل شد.
 
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی افزود: بیمارستان‌های ۳۱۳ تختی جهرم، ۱۴۴ تختی گچساران، ۲۷۳ تختی تربت‌حیدریه در نیمه دوم سال ۱۴۰۰، و ۹۹ تختی مهدی‌ شهر از جمله بیمارستان‌های تکمیل و تحویل شده در دولت سیزدهم بوده است. در مجموع ۴ بیمارستان با ۸۲۷ تخت و در مساحت ۷۱ هزار و ۱۵۵ مترمربع تکمیل و تحویل شد.
 
نبیان توضیح داد: امسال در برنامه است تا با تامین بودجه ۶ پروژه بیمارستانی و ورزشگاهی تا پایان سال جاری تکمیل و تحویل بشود.
 
وی افزود: پروژه حرم حضرت معصومه (س) یکی دیگر از پروژه‌هایی است که در سفر رییس‌جمهور تامین منابع شده و در صدد هستیم با تخصیص منابع رواق آن به اتمام برسد.
نظرات