سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

تلاش هاي پزشكان ستودني است

پيام تبريك معاون وزير مديرعامل سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي و عمومي

دسته بندی: اخبار سازمان
علي نبيان معاون وزير راه وشهر سازي و مدیرعامل سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي و عمومي در پیامی به مناسبت فرا رسیدن یکم شهریور، از خدمات بی بدیل جامعه پزشکی کشور تقدیر کرد.
  به گزارش روابط عمومي سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي و عمومي درسالروزگرامي داشت روز پزشك ازخدمات سركار خانم دكتر مرادي با حضور مشاور مدير عامل درامور بانوان با اهدا لوح تقدير گرديد  متن پيام جناب آقاي علي نبيان بدين شرح است .
بسم الله الرحمن الرحيم"حمد وسپاس خداي را كه تمام عالم به معرفت او عارف است وبه عنايت بي علت او واقف"
  توفیق خدمت به مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خوشنودی مردم، موجبات رضايت  پرودگار متعال را در پي خواهد داشت و به یقین در اين راستا کسانی موفق و سربلندخواهند بود که بتوانند  به خوبي از اين فرصت مسئولیت در  راستای جلب رضايت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهايت استفاده را ببرند. قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند. سالروز بزرگداشت شييخ الرئيس حكيم وفيلسوف ايراني ابوعلي سينا كه به روز پزشك مزين گرديده است وبهانه اي است براي تكريم وتجليل از زحمات  وتلاشهاي بي بديل پزشكانعزيز و خدوم سرزمينمان بدينوسيله روز پزشك را به سركارعالي تبريك عرض مي نمايم وازخداوند متعال توفيق شما را خواستارم.
 
نظرات