سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان مجری:

نباید با فشار اقتصادی تسلیم دشمن شد

دسته بندی: اخبار سازمان
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری با تأکید بر لزوم توجه بیشتر مسئولان به اقتصاد مقاومتی، گفت: دشمن نباید تصور کند با فشار اقتصادی می تواند ایرانی ها را تسلیم خود کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، رسول مومنی با اشاره به ناکامی های پی در پی دشمن در خدعه علیه جمهوری اسلامی ایران طی چهار دهه گذشته اظهار داشت: کشوری مانند آمریکا که نماد استعمار و زورگویی شناخته می‌شود از شکست های خود در برابر ملت شریف ایران درس نگرفته و گمان می‌کند با تمسک به همان ریسمان ها پوسیده می‌تواند مسیر پیشرفت ایران را سد کند.

وی با اشاره به برخورد قاطع قوه قضائیه با اخلالگران اقتصادی، افزود: بی شک چنین حرکت‌های شایسته‌ای امید به اجرای عدالت را میان جامعه بیشتر می ‌کند و باعث می‌شود عده‌ای گمان نکنند که با سوء استفاده و برخی سوء مدیریت ها می‌توانند جامعه را با مشکل مواجه کنند.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری حمایت کالای داخلی را وظیفه‌ای ملی و میهنی برشمرد و تصریح کرد: در شرایطی برخی قدرت‌های غربی تلاش می‌کنند از حربه‌ محدودیت‌های ارزی برای فشار آوردن به کشور استفاده کنند نباید منابع مالی کشور را صرف خرید کالاهایی کرد که نمونه مشابه آن بدست جوانان متخصص این مرز و بوم تولید می‌شود.

وی ادامه داد: فعالان اقتصادی بخش خصوصی و دولت در شرایط کنونی باید دست در دست یکدیگر به سربلندی ایران بیاندیشند و از هر موضوعی که به اقتدار ملی آسیب می‌زند، پرهیز کنند.

نظرات