سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

معاون وزیر راه و شهرسازی:

تکمیل بیمارستان جهرم در اولویت ویژه قرار دارد

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اختصاص اعتبار به منظور ساخت بیمارستان جهرم در اولویت ویژه قرار دارد از نهایی شدن تامین تجهیزات این بیمارستان سخن گفت.

محمدجعفر علیزاده در حاشیه بازدید از روند عملیات اجرایی احداث بیمارستان جهرم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جهرم با بیان اینکه این بیمارستان در ابتدا با طراحی 200 تخت به عنوان بیمارستان آموزشی شروع به احداث کرد، اظهار داشت: با گذشت زمان از احداث بیمارستان جهرم و با توجه به استانداردهای روز دنیا تغییرات اساسی در ساخت این بیمارستان داده شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: تعداد تخت‌های بیمارستان جهرم به 273 تخت افزایش پیدا کرده و افزون‌بر 30 درصد از فضاهایی که ساخته شده بود، متناسب با نیاز تغییر یافته است.

وی پیشرفت احداث این پروژه را مشهود دانست و بیان کرد: نزدیک به 150 نفر در این پروژه مشغول به کار هستند و منحنی ساخت آن یک منحنی درختی است که در صورت کار در یک قسمت برای چندین قسمت دیگر نیز ایجاد کار می‌شود.

علیزاده با بیان اینکه اختصاص اعتبار به منظور احداث بیمارستان جهرم در اولویت ویژه قرار دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز استان فارس و شهرستان جهرم، این پروژه در اولویت ویژه قرار دارد و سعی می‌شود ماهیانه یک‌بار با یک تیم تخصصی کامل از پروژه بازدید و تمام جزئیات را بررسی کنیم.

رئیس سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی کشور با اشاره به نهایی شدن تأمین تجهیزات بیمارستان جهرم تصریح کرد: تجهیزات این بیمارستان در جلسات متعدد کارشناسی نهایی و بیشتر قراردادهای خرید آن بسته شده است.

علیزاده با بیان اینکه  این بیمارستان از لحاظ تجهیزات دارای سازه ویژه‌ای است، افزود: نزدیک به دو سوم این پروژه را تأسیسات، تجهیزات و نازک‌کاری به خود اختصاص داده و عملیات اجرایی در این بخش‌ها فعال است.

وی در خصوص احداث بخش قلب این بیمارستان گفت: با توجه به اقدامی که خیر جهرمی برای احداث بخش قلب انجام داد، تغییرات در ساخت بیمارستان متناسب با احداث بخش قلب صورت گرفت و این تغییرات نیز در مراحل نهایی است.

نظرات