سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

در جمع بسیجیان وزارت راه و شهرسازی و سازمان‌های تابعه:

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان مجری بر زنده‌نگه داشتن اندیشه‌های شهید مطهری تأکید کرد

دسته بندی: اخبار سازمان
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با اشاره به اهمیت توسعه ‌فکری در کشور بر لزوم توجه به اندیشه‌های افرادی مانند استاد شهید مرتضی مطهری تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، رسول مومنی در دوره آموزشی بینش مطهر که با حضور جمعی از بسیجیان وزارت راه و شهرسازی و سازمان های تابعه در سازمان مجری برگزار شد، با اشاره به فعالیت‌های این سازمان از بدو تأسیس تاکنون گفت: سازمان مجری به عنوان بازوی فنی وزارت راه و شهرسازی افزون بر صدها بیمارستان در سراسر کشور، پروژه های ویژه ای مانند سالن همایش های بین المللی جمهوری اسلامی ایران، کتابخانه ملی، فرهنگستان ها و توسعه ‌حرم حضرت معصومه(س) را احداث و تحویل دستگاه‌های بهره‌بردار داده است.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری اظهار داشت: توسعه عمرانی یکی از عوامل پیشرفت کشورها محسوب می‌شود اما آنچه پیشرفت واقعی را بنیان می‌گذارد توسعه فکری است.

مومنی با اشاره به جایگاه اندیشمندان در کشورهای مختلف و نقش آنها در رویکردهای اجتماعی، افزود: خوشبختانه تاریخ معاصر ایران اندیشمندانی مانند شهید مطهری دارد که بررسی و توجه به نظراتش باید زنده نگه داشته شود.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج غدیر سازمان مجری با بیان اینکه راهکار برون رفت از بسیاری مشکلات کنونی را می‌توان در اندیشه‌ها و آثار بجا مانده از افرادی مانند شهید مطهری جستجو کرد، گفت: در جهانی که غرب تلاش می‌کند انگاره‌های جامعه اسلامی ایرانی را با آنچه مطلوب خود است جایگرین کند، زنده نگه داشتن اندیشه‌های شهید مطهری از اهمیت خاصی دارد که این رسالت سنگین برعهده حوزه و دانشگاه است.

نظرات