سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

مدیرکل اجرای طرح‌های ملی مناطق سه و چهار خبر داد:

پیشرفت فیزیکی هشت پروژه بیمارستانی بالای 65 درصد است

دسته بندی: اخبار سازمان
مدیرکل اجرای طرح‌های ملی مناطق سه و چهار سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با بیان اینکه تکمیل پروژه های بیمارستانی در اولویت این سازمان قرار دارد، گفت: پیشرفت فیزیکی هشت پروژه بیمارستانی بالای 65 درصد است.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، خلیل محبت خواه با تأکید بر تلاش مهندسان این سازمان برای تکمیل پروژه های دارای پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد تا پایان سال مالی 97 ، اظهار داشت: در حال حاضر بیمارستان یاسوج با پیشرفت فیزیکی 99 درصد در مرحله افتتاح قرار دارد و پیشرفت فیزیکی بیمارستان 149 تختی زرند 92 درصد است.

وی با اشاره به تحویل موقت بیمارستان 35 تختی باشت در هفته‌های اخیر، به پیشرفت فیزیکی دیگر پروژه های بیمارستانی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی اشاره کرد و افزود: بیمارستان 228 تختی سراوان 86 درصد، بیمارستان 147 تختی گچساران 81 درصد، بیمارستان 274 تختی جهرم 72 درصد، بیمارستان 274 تختی تربت حیدریه 70 درصد و بیمارستان 85 تختی مهدی شهر سمنان 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مدیرکل اجرای طرح‌های ملی مناطق سه و چهار سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با اشاره به تحویل اجرای  9 پروژه بیمارستانی به مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، ادامه داد: مجموع ظرفیت این بیمارستانها حدود 1200 تخت است که براساس توافق وزیرراه و شهرسازی سابق با وزیر بهداشت ادامه اجرای آنها به شرکت توسعه و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی وزارت بهداشت واگذار شد.

محبت خواه با تأکید بر اهمیت اجرای پروژه های عمرانی توسط نیروهای متخصص، اظهار داشت: هر چه این موضوع بیشتر رعایت شود آسایش و ایمنی جامعه نیز بهتر تأمین خواهد شد.

وی با بیان اینکه همگام نبودن تأمین اعتبارات با برنامه زمانبندی از دلایل اصلی طولانی شدن پروژه های عمرانی است، ابراز امیدواری کرد وزارت بهداشت با تأمین به موقع اعتبار لازم بیمارستان هایی که اجرای آنها را برعهده گرفته است را در موعد مقرر تکمیل و افتتاح کند.

نظرات