سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

نتیجه همت نیروهای فنی سازمان مجری

بهره‌برداری از 53 پروژه بیمارستانی در دولت تدبیر و امید

دسته بندی: اخبار سازمان
نتیجه تلاش و همت نیروهای فنی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی در حوزه تأمین فضاهای درمانی، از آغاز بکار دولت تدبیر و امید در سال 1392 تاکنون تکمیل 53 پروژه بیمارستانی بوده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی بخش عمده‌ای از پروژه های عمرانی این سازمان در حوزه بهداشت و درمان کشور اجرا شده است که خوشبختانه با تلاش مهندسان سازمان مجری و کارایی بالای شرکت‌های ایرانی، از آغاز دولت تدبیر و امید 53 پروژه بیمارستانی تکمیل و در چرخه خدمات دهی به مردم قرار گرفته‌اند.

بنابر این گزارش، با بهره برداری از پروژه‌های بیمارستانی یاد شده که در شهرستان‌های مختلف کشور جانمایی شده‌اند پنج هزار و 420 تخت به مجموعه فضاهای درمانی اضافه شد.

براساس این گزارش، آمار نشان می‌دهد دولت برای احداث 53 بیمارستانی که از سال 1392 تاکنون به بهره‌برداری رسیده‌اند حدود هزار و 325 میلیارد تومان هزینه کرده است. همچنین  18 بیمارستان دیگر نیز در شرف تکمیل، تجهیز و بهره‌برداری هستند که با بهره‌برداری از آنها سه هزار و 241 تخت به مجموعه فضاهای درمانی کشور اضافه می‌شود.

گفتنی است: سازمان مجری سال گذشته باوجود محدودیت‌های مالی هشت پروژه بیمارستانی در سیرجان، نهاوند، بروجرد، سراب، ابهر، قرچک، مراغه و بانه را تکمیل و تحویل وزارت بهداشت داد.

نظرات