سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

با حضور معاون اول رئیس جمهوری

بیمارستان 82 تختی آیت الله بهاری همدان افتتاح شد

دسته بندی: اخبار سازمان
بیمارستان 82 تختی آیت الله بهاری همدان با حضور معاون اول رئیس جمهوری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم افتتاح بیمارستان 82 تختی آیت الله بهاری همدان که با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، برگزار می شد، گفت: برای احداث این بیمارستان چهار طبقه که زیربنایی حدود8450 مترمربع دارد، 39 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

محمدجعفر علیزاده به مشخصات فنی بیمارستان 82 تختی آیت الله بهاری همدان اشاره کرد و اظهار داشت: بیمارستان آیت الله بهاری بصورت جنرال ساخته شده و دارای چهار بخش اصلی داخلی، جراحی، زنان و زایمان و کودکان و نوزادان است.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی افزود: در بیمارستان آیت الله بهاری همدان فضای لازم برای 12 تخت مراقبت ویژه، پنج تخت دیالیز و 10 تخت اورژانس نیز پیش بینی شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت ساخت بناهای درمانی جدید برای رشد شاخص های سلامت در جامعه، تصریح کرد: سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی به عنوان سازمانی تخصصی که از تجربه ای ارزشمند در ساخت بناهای درمانی و بهداشتی برخوردار است، بیمارستان های بزرگی را تکمیل کرده که بزودی بهره برداری می شوند.

 

نظرات