سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

بیمارستان های تربت حیدریه و بروجن امسال به بهره برداری می رسند

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل دو پروژه بیمارستانی در تربت حیدریه و بروجن طی سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، محمد جعفر علیزاده با اشاره به بازدید های اخیر خود از روند احداث پروژه های بیمارستانی در استانهای خراسان رضوی و چهارمحال و بختیاری گفت:  پیشرفت فیزیکی پروژه احداث بیمارستان 274 تختی تربت حیدریه از 80 درصد عبور کرده است.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی به مشخصات بیمارستان در دست ساخت تربت حیدریه اشاره کرد و اظهار داشت: این بیمارستان 6 طبقه با 24 هزار و یکصد مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت 6 هکتار در حال احداث است که امسال به بهره برداری می رسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی سپس از پیشرفت فیزیکی 99 درصدی پروژه ساخت بیمارستان 239 تختی بروجن خبر داد و افزود: این بیمارستان با 16 هزار و 500 مترمربع زیربنا در دست تجهیز است و پس از آن خدمات دهی به بیماران را آغاز خواهد کرد.

محمد جعفر علیزاده ادامه داد: بیمارستان 239 تختی بروجن نقش مهمی در بهبود های شاخص های درمانی و بهداشتی منطقه خود برعهده خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی تصریح کرد: فضاهای لازم برای بخش های تخصصی داخلی، جراحی زنان و مردان، بستری زنان و زایمان، بستری کودکان، اورژانس و مراقبت های ویژه در بیمارستان جدید بروجن پیش بینی شده است.

نظرات