سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه ساخت بیمارستان تربت حیدریه

دسته بندی: اخبار سازمان
وزیر راه و شهرسازی از روند ساخت بیمارستان259 تختی تربت حیدریه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، محمد اسلامی ،وزیر راه و شهرسازی، در سفر روز پنجشنبه،ششم تیر1398، به استان خراسان رضوی از روند ساخت بیمارستان 259 تختی تربت حیدریه بازدید کرد.

مدیرکل اجرای طرح های ملی مناطق سه و چهار سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با بیان اینکه بیمارستان تربت حیدریه در زمینی به مساحت شش هکتار در دست ساخت است، اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی پروژه به 83 درصد رسیده است و بیمارستان تا پایان امسال تکمیل می شود.

خلیل محبت خواه گفت: برای ساخت بیمارستان تربت حیدریه که ساختمان اصلی آن 22 هزار و 365 مترمربع زیربنا دارد، در مجموع 148 میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

وی انشعاب آب را یکی از مسائل پیش روی بیمارستان تربت حیدریه عنوان و تصریح کرد: متأسفانه اداره آب و فاضلاب هزینه های غیرمتعارفی برای برقراری انشعاب آب بیمارستان تربت حیدریه طلب می کند که امیدواریم این مسئله حل شود.

مدیرکل اجرای طرح های ملی مناطق سه و چهار سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی به وضع پروژه ساخت بیمارستان 162 تختی نیشابور نیز اشاره کرد و افزود: ساخت اسکلت این  بیمارستان به پایان رسیده است و باید قرارداد جدیدی برای ابنیه آن منعقد شود.

نظرات