سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

معاون وزیر راه و شهرسازی:

پیشرفت فیزیکی بیمارستان تالش به 95 درصد رسید

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از روند ساخت پروژه های بیمارستانی استان گیلان گفت: پیشرفت فیزیکی بیمارستان 231 تختی تالش به 95 درصد رسیده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، محمد جعفر علیزاده در حاشیه بازدید از پروژه ساخت بیمارستان تالش اظهار داشت: این بیمارستان 231 تختخوابی در زمینی به مساحت 34 هزار و970 متر مربع، با زیربنای حدود 15 هزار و 995 مترمربع در دست ساخت است.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 95 درصدی پروژه ساخت بیمارستان تالش افزود: برای ساخت این بیمارستان چهار طبقه درمجموع 80 میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

گفتنی است، بیمارستان 132 تختی لنگرود از دیگر پروژه های سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی در استان گیلان است که 92 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در آینده ای نزدیک به بهره برداری می رسد.

بنابراین گزارش، معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان گیلان از پروژه ساخت بیمارستان 400 تختخوابی پروفسور سمیعی در رشت نیز بازدید کرد.

وی همچنین با حضور در منطقه لاکان رشت از نزدیک در جریان روند پیشرفت ساخت بیمارستان 400 تختخوابی پروفسور سمیعی قرار گرفتند

بگفته محمد جعفر علیزاده  برای ساخت این بیمارستان که 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، حدود 42 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است .

 

نظرات