سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات دولتی و عمومی | COBI.GOV.IR

در حاشیه جلسه شورای معاونان:

وزیر راه و شهرسازی از مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران بازدید کرد

دسته بندی: اخبار سازمان
وزیر راه و شهرسازی پس از جلسه شورای معاونان وزارت را ه و شهرسازی که این هفته در محل پروژه ساخت مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار شد، از قسمت های مختلف این پروژه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی، محمد اسلامی در بازدید روز شنبه،29تیر98، خود از روند ساخت مصلی بزرگ امام خمینی(ره) با اشاره به اهمیت این پروژه گفت: کارکرد این مصلی فقط برگزاری نماز و مناسبت ها نیست بلکه بگونه ای طراحی شده است تا در شرایط مختلف استفاده های گوناگونی داشته باشد.

وزیر راه و شهرسازی ضمن با بیان اینکه طراح و معمار مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران یکی از چهره های نامدار و ماندگار معماری کشور است، اظهار داشت: مرحوم پرویز موید عهد عاشقانه خود را وقف این پروژه کرده و بود ممارست فراوانی در آن داشت.

محمد اسلامی افزود با اشاره به طراحی مصلی بر اساس باورهای اعتقادی و فرهنگی ایران اسلامی، تصریح کرد: این پروژه می تواند یکی از نمادهای موفق و ماندگار انقلاب اسلامی محسوب شود.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: هنرمندان کشور فرصت دارند تا در زمینه هایی مانند کاشی کاری و خطاطی آیات و کتیبه ها، هنر خود را در این پروژه ملی ماندگار کنند.

گفتنی است پیش از آغاز جلسه شورای معاونان وزارت راه و شهرسازی، مسئولان اجرای پروژه گزارشی درباره تازه ترین پیشرفت های پروژه ساخت مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران به وزیر راه و شهرسازی ارائه کردند.

همچنین در وزارت راه و شهرسازی اجرای پروژه ساخت مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برعهده سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی قرار دارد.

نظرات