آرشیو

سفر مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی به استان خوزستان:

افزایش سرانه بهداشت خوزستان با تکمیل بیمارستان‌های ماهشهر و شوشتر

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از بیمارستان‌های شوشتر و ماهشهر در استان خوزستان از تکمیل و احداث این بیمارستان‌ها با اعتبار ۸۵۰ میلیاردتومان خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبرداد:

تکمیل ورزشگاه شهرکرد با سفر هیات دولت تسریع شد

دسته بندی: اخبار سازمان
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی با اعلام اینکه ورزشگاه ۵ هزار نفری شهرکرد ۱۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفت: ورزشگاه شهرکرد با ۴۰۰ میلیاردتومان اعتبار تکمیل می‌شود.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی خبر داد:

ورزشگاه بناب و ساختمان الحاقی بیمارستان مراغه سال مالی جاری به بهره‌برداری می‌رسد

دسته بندی: اخبار سازمان
معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر به آذربایجان‌شرقی از پروژه‌های بیمارستانی بناب، مراغه، ساختمان الحاقی به بیمارستان شهر مراغه و ورزشگاه بناب بازدید کرد.

برگزاري دوره آموزشي طراحي واجراي عناصرغير سازه اي بيمارستان ها و مراكز درماني

برگزاري دوره آموزشي طراحي واجراي عناصرغير سازه اي بيمارستان ها و مراكز درماني با همكاري دفتر اسكان بشر ملل در ايران در سازمان مجري برگزار گرديد.

دسته بندی: اخبار سازمان
با حضور كارشناسان اجراي پروژه هاي سازمان،متخصصان ومهندسين شركت هاي مشاوروپيمانكارفعال درپروژه هاي عمراني دوره آموزشي، طراحي واجراي عناصرغير سازه اي بيمارستان ها و مراكز درماني با توجه به ملاحظات لرزه اي با همكاري دفتر برنامه اسكان بشر ملل در ايران واداره كل امورمهندسي وفناوري هاي نوين درسالن كنفرانس سازمان مجری برگزار شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

بهره‌برداری از ورزشگاه‌های خرم‌‌آباد، بروجرد و بناب در سال مالی ۱۴۰۱

دسته بندی: اخبار سازمان
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی از تکمیل و بهر‌ه‌برداری از سه ورزشگاه در خرم‌آباد، بروجرد و بناب در سال مالی جاری خبر داد

معاون وزیر راه و شهرسازی:

شبستان و ضلع شرقی حرم حضرت معصومه (س) با ۶۰ میلیاردتومان اعتبار تکمیل می‌شود

دسته بندی: اخبار سازمان
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در سفر به قم از آغاز عملیات اجرایی دیوار حائل، تکمیل ضلع شرقی پیامبر اعظم طرح توسعه شرقی حرم حضرت معصومه (س) با ۶۰ میلیاردتومان اعتبار خبر داد

با حکم وزیر راه و شهرسازی:

عضو هيئت مديره ومعاون فني و اجرايي سازمان مجري منصوب شد.

دسته بندی: اخبار سازمان
وزیر راه و شهرسازی در حکمی عبدالمجيد نيكمرام را به‌‌عنوان عضو هيئت مديره ومعاون فني واجرايي سازمان مجری ساختمان‌‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی منصوب کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

بازدید از مصلی تهران در دومین روز ۱۴۰۱/ فاز نخست مصلی امام‌خمینی (ره) با پیشرفت ۸۲ درصد در حال تکمیل است

دسته بندی: اخبار سازمان
مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی ضمن اعلام بازدید از مصلی امام‌خمینی (ره) از تکمیل فاز نخست این پروژه با ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی خبر داد.

كاشت نهال توسط معاون وزير راه وشهر سازي در هفته درختكاري

حفظ و نگهداري ميراث گذشتگان وانتقال به نسل آينده وظيفه عمومي

دسته بندی: اخبار سازمان
به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، معاون محترم وزير راه و شهر سازي و مدير عامل سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي و عمومي دو اصله نهال میوه در محوطه سازمان کاشتند.

تجليل از جانبازان سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي و عمومي

قدردانی و تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس

دسته بندی: اخبار سازمان
به مناسبت ولادت با سعادت قمر بني هاشم حضرت ابوالفضل العباس عليه السلام و روز جانباز، مراسم تجلیل از جانبازان هشت سال دفاع مقدس سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي وعمومي برگزار گرديد.

یادداشت معاون وزیر راه و شهرسازی به مناسبت روز مهندس

پنجم اسفندماه، زاد روز دانشمند برجسته ایران زمین، خواجه نصیرالدین طوسی، گرامی باد.

دسته بندی: اخبار سازمان
ایران یکی از کشورهای پیشرو تربیت نیروی مهندسی در جهان است. بدون شک نامگذاری این روز به عنوان بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی- به عنوان شخصیتی نمونه و الگو در مهندسی کهن ایران اسلامی- در راستای توجه به نقش والا و ارزنده تلاشگران این عرصه است.

بازديد سرزده معاون وزير راه شهرسازي

مهندسان پرچمداران پيشرفت و توسعه

دسته بندی: اخبار سازمان
علي نبيان،معاون وزير راه و شهرسازي و مدير عامل سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي و عمومي با همراهي اعضاء هيات مديره از واحد ها و بخش های مختلف سازمان بازدید کردند.

فراخوان مناقصه عمومي در سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي و عمومي

فراخوان مناقصه عمومي احداث اسكلت ندامتگاه 10000نفري مشهد

دسته بندی: اخبار سازمان
سازمان مجري ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازي در نظر دارد فراخوان ارزیابی کیفی جهت برگزاري مناقصه عمومی اجراي بخشی از اسکلت، دیوار محوطه و احداث برجک هاي نگهبانی ندامتگاه 10000 نفري مشهد واقع در استان خراسان رضوي به شماره فراخوان (2000003092000049 (را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید.

فراخوان مناقصه عمومي در سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي و عمومي

فراخوان مناقصه عمومي دو مرحله اي خريد 4 دستگاه هوارسان

دسته بندی: اخبار سازمان
سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي وزارت راه و شهرسازي در نظر دارد مناقصه عمومي خريد 4 دستگاه هوارسان براي پروژه طرح توسعه ضلع شرقي حرم حضرت معصومه (س) قم به شماره فراخوان (2000003092000048) را از طريق سامانه تداركات الكترونيكي دولت برگزار نمايد.

فراخوان مناقصه عمومي در سازمان مجري ساختمانها وتاسيسات دولتي و عمومي

فراخوان مناقصه عمومي عملیات اجرایی 4 بلوک مسكوني پروژه طرح توسعه مجلس شورای اسلامی

دسته بندی: اخبار سازمان
سازمان مجري ساختمانها و تاسيسات دولتي و عمومي وزارت راه و شهرسازي در نظر دارد فراخوان ارزيابي كيفي جهت برگزاري مناقصه عمومي عملیات اجرایی 4 بلوک مسكوني پروژه طرح توسعه مجلس شورای اسلامی(بلوك هاي 6-8-9-10) واقع در تهران – بهارستان به شماره فراخوان (2000003092000045) را از طريق سامانه تداركات الكترونيكي دولت برگزار نمايد.